Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 

 NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

 22 KWIETNIA 2018 ROKU  

 


 

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 

Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne o godz. 16.00.

 

Msza św. w intencji pracowników Walcowni Rur Silesia S.A. i ich rodzin będzie sprawowana w środę (25.04) o godz. 17:00 w naszym kościele parafialnym.

Siostry Boromeuszki zapraszają do swej kaplicy przy ul. Św. Barbary na nocną adorację Najświętszego Sakramentu w piątek (27.04) od godz. 18.00.

Odwiedziny chorych naszej parafii w sobotę 28 kwietnia. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii lub zakrystii,

Osoby, które potrzebują bezpłatnej pomocy prawnej zapraszamy do salki przy probostwie „Piwniczki” w II-gie i IV-te poniedziałki miesiąca (23 kwietnia) o godz. 17.00.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Prasa katolicka: do nabycia jak zawsze przy wyjściu z kościoła.

Parafialne Koło Charytatywne „Caritas” przy naszej Parafii zaprasza do udziału w zbiórce żywności i produktów chemicznych przeznaczonych dla najbardziej potrzebujących. Produkty będą zbieranie w przedsionku Kościoła po wieczornej Mszy Świętej w dniu 28.04.2018r. oraz po każdej niedzielnej Mszy Świętej w dniu 29.04.2018r. Szczegóły w gablocie.

Trwają przygotowania do rowerowej pielgrzymki na Święty Krzyż, która odbędzie się od 25 do 28 czerwca. Każdego dnia jest do pokonania ok 70 km. Na nocleg zatrzymujemy się w Pilicy, Jędrzejowie i Nowej Słupi. Miejsce noclegowe mają standard schroniska.Koszt pielgrzymki powinien nie przekroczyć kwoty 100 zł ( w cenie noclegi, ubezpieczenie i bilet powrotny z Kielc do Katowic)Zapisać można się w zakrystii po każdej Mszy świętej: podając swój pesel i wpłacając zaliczkę 50 zł.  Do udziału w pielgrzymce zachęcamy młodzież (od 16 roku życia) i dorosłych. Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w pielgrzymce, będąc pod wyłączną opieką – rodzica.                                           

Kancelaria

Kancelaria jest czynna
od poniedziałku do piątku
9.00 - 12.00
oraz w środy i piątki
16.00 - 18.00

W obiektywie

Siostry Boromeuszki

Kamery internetowe

lourdes