Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO- 19 sierpnia 2018 roku


 

 

Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Bożej Piekarskiej. Pamiętajmy o wspieraniu ich naszą modlitwą, aby trud ten przyniósł owoce obfitych łask dla nich i ich rodzin. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Powitanie powracających pątniczek z Piekar Śląskich po godz. 18.00. Zapraszamy na nabożeństwo Eucharystyczne, które odbędzie się zamiast nieszporów, w czasie którego podziękujemy za dzisiejsze pielgrzymowanie.

W przyszłą niedzielę nasze Parafialne Koło Charytatywne organizuje zbiórkę materialną jak i finansową dla naszego sparaliżowanego podopiecznego. Pan jest w ciężkiej sytuacji materialnej. Zbiórka odbędzie sie w przedsionku Kościoła w sobotę po wieczornej Mszy Św. oraz po każdej Mszy niedzielnej. Szczegóły w gablocie.


Wspólnota Niepokalanego Serca Maryi w Siemianowicach Śl. zaprasza do pielgrzymowania szlakiem śląskich sanktuariów maryjnych: do Pszowa i Turzy Śląskiej. Wyjazd - 29.09 o godz. 7.30. Koszt 35 zł. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 518-522-515.

Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą Mszą św. oraz w soboty od godz. 17.00.

Uroczystość NMP Częstochowskiej (26.08) przypada w niedzielę.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Prasa katolicka: „Gość Niedzielny” jest do nabycia jak zawsze przy wyjściu z kościoła. W „Gościu Niedzielnym: Jaki jest sekret sukcesu ewangelizacyjnego św. Jacka Odrowąża i ile jest prawdy w opowieściach o cudach, których dokonywał?


  


Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy błogosławionego i bezpiecznego urlopu.

  

Kancelaria

Kancelaria jest czynna
od poniedziałku do piątku
9.00 - 12.00
oraz w środy i piątki
16.00 - 18.00

W obiektywie

Siostry Boromeuszki

Kamery internetowe

lourdes