Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ZWYKŁA,   14 STYCZNIA 2018 ROKU  

 

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji

 

Zapraszamy dziś na Nieszpory o godz. 16.00.

Odwiedziny chorych naszej parafii w sobotę (20.01.) Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii oraz kancelarii parafialnej.

Spotkanie organizowane przez "Ruch Focolare" ale otwarte dla wszystkich małżeństw i rodzin odbędzie się w sobotę (20.01) o godz. 8:300. Szczegóły w gablotce.

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

Terminarz rekolekcji zamkniętych Domów Rekolekcyjnych w Kokoszycach, Brennej, Panewnikach i Koniakowie na rok 2018 podany jest na stronach internetowych w/w ośrodków:(http://www.kokoszyce.archidiecezja.katowice.pl/)(http://www.osrodekbrenna.archidiecezja.katowice.pl/);  (http://www.emauskoniakow.pl/. Zachęcamy do odwiedzenia stron i zapoznania się z ofertą domów rekolekcyjnych.

Odwiedziny Duszpasterskie rozpoczynamy w soboty i w niedziele o godz. 14.00., w dni robocze o godz. 15.30., wg wcześniej podanego planu, który znajduje się w gablotce,jak i na stronie internetowej -  kończymy w tym roku 19 stycznia.

Tym, którzy nie mogli przyjąć Kapłana w wyznaczonym terminie mogą to uczynić w niedzielę 21 stycznia. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Kameralnego "Santarello" z Katowic pod dyrekcją Iwony Bańskiej odbędzie się za tydzień (21.01) po Mszy św. popołudniowej, o godz. 17:30.

Prasa katolicka do nabycia w przedsionku kościoła. W „Gościu Niedzielnym”: - Św. Stanisław Kostka jest nie tylko patronem młodzieży, ale też Polski. Jak to się stało, że w młody jezuickim nowicjuszu ujrzano obrońcę łacińskiej cywilizacji?

Naszą szopkę można oglądać już także w internecie. Dziękujemy firmie: "Panomedia" za zmontowanie krótkiego filmiku, ukazującego piękno naszego "Siemianowickiego Betlejem".

Link do filmu:  https://www.youtube.com/watch?v=b-jrYtuh5xk&feature=youtu.be

 

Kancelaria

Kancelaria jest czynna
od poniedziałku do piątku
9.00 - 12.00
oraz w środy i piątki
16.00 - 18.00

W obiektywie

Siostry Boromeuszki

Kamery internetowe

lourdes